LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats
Domus Felina

DOMUS FELINA SAVANNAHS

Savalogonnah kačių veislė (savana katė) yra viena iš naujausių ir įdomiausių naminių veislių pasaulyje. Tai ypatinga veislė, gauta susiporavus trumpaplaukei naminei katei (Egipto Mau, Ocicat, Siamo, Orientalų, Bengalijos, įvairios Rytų trumpaplaukės ir kt.) su Afrikos savanose gyvenančia vidutinio dydžio kate - servalu (Leptailurus Serval)

Veliava
Būtent dėl to Savannah katė paveldėjo egzotinį laukinį grožį - ilgos kojos, grakštus, liaunas ir tvirtas kūnas iš vienos pusės ir meilumas bei švelnumas - iš kitos.
Mūsų Savannah kačių centras DOMUS FELINA, kuris veisia šias nuostabias kates, yra registruotas TICA (tarptautinėje kačių asociacija) ir yra vienas seniausių vidurio ir rytų Europoje.
Sveikiname Jus apsilankius mūsų svetainėje ir džiaugiamės galėdami pristatyti Jums šiuos puikius gyvūnus, bei pasidalinti informacija ir sukaupta savo patirtimi.
Mūsų Savannah veislės katės ir kačiukai yra sveiki, mylimi ir tiesiog šuniškai prie šeimininkų prisirišę naminiai augintiniai.
Jūs stebėsitės Savannah katės protu, žaismingumu, prisirišimu, jos įspūdinga laukine išvaizda. Ir visa tai - egzotiškos išvaizdos naminės katės. Savannah katės tikrai pavergs Jūsų širdį.

MALONIAI KVIEČIAME JUS APLANKYTI 21-ojo AMŽIAUS AUKŠČIAUSIOS KLASĖS KATES !!!


KhyanChandahChandahTapangaArmaniTapanga
NdidiChandahAmarahNilahArmaniAmarah&Armani
KačiukaiKačiukaiKačiukaiAsheraTapeBond

 

Skaitomiausia

Domus Felina Savannah

siegel felidaeVirselis1sv.lt.logo

We're Accept

paypal_logo
logo_ccvisalogo_ccmc

Dabar Lankosi

Mes turime 24 svečius online

MEMBER OF


Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1452237

Mūsų Savannah