LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats
Domus Felina Informacija
Informacija

Savannah istorija

Po ilgų mokslinių eksperimentų ir daugybės mėginimų suporuoti dvi skirtingų rūšių kates, siekiant gauti didelę, egzotiškos laukinės išvaizdos naminę katę, pagaliau tai pavyko padaryti vienam naminių kačių veisėjui iš JAV . Tai įvyko 1986 metais. Ir čia JAV, pirmąjį Savannah veislės kačiuką pasaulyje atsivedė naminė katė, natūraliai iš "meilės", susiporavusi su Afrikos katinu - servalu (leptailurus Serval).

Skaityti...
 

Savannah aprašymas

Savannah yra labai gracinga trumpaplaukė katė, turinti gana ilgas kojas, dideles aukštas ausis, liauną didelį ir ilgą kūną su tai pat ilgu kaklu, bei proporcingai nestambią galvą.
Skaityti...
   

Savannah katės vystymasis

Savannah katė yra graži, didelė naminė katė su naminės katės charakteriu, ir nors turi paveldėjusi kai kuriuos laukinių kačių bruožus, tačiau jai natūrali gyvenamoji aplinka yra namai ir su jais susiję žmonės. Tai naujos veislės, dar vadinama XXI amžiaus, išveista ne laukinė katė.
Skaityti...
 

Savannah kačių klasifikavimas

Kol kas Savannah kačių dydis, išvaizda ir elgsena, jos temperamentas labai priklauso nuo Savannah katės kartos ir teoriškai skaičiuojamo joje esančio jų protėvio  Afrikos servalo kraujo %. Todėl jos yra suskirstytos į kartas. Pagal tai, kokiai kartai yra atstovaujama, Savannah katės yra žymimos raidėmis F(filialas) su skaičiais ir raidėmis A, B, ar C nurodant jos veisimo kilmę.
Skaityti...
 

Mityba ir sveikata

Savannah katėms šerti naudojamas aukščiausios kokybės kačių maistas: kokybiški super premium klasės kačių konservai, šviežia žalia mėsa (vištiena, kalakutiena, jautiena, triušiena), žuvis, taip pat kai kurių veisėjų naudojamas ir aukščiausios kokybės super premium klasės sausas maistas, tinkantis Savannah. Šį maistą reikalui esant galima papildyti vitaminais ir mineralais.
Skaityti...
 

Savannah kačių kainos

Savannah katės yra labai brangios ir retos dėl jų sunkumo išvesti (naminių kačių ir servalo genetinių skirtumų, dydžio, nėštumo dienų neatitikimo ir kt. priežasčių) ir todėl, kad tai yra viena iš naujausių veislių pasaulyje. Jų kaina taip pat priklauso nuo Savannah katės kartos ir kilmės bei asmeniškų ir individualių charakteristikų.
Skaityti...
 Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1441400

Mūsų Savannah