LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats
Domus Felina Parodos

Parodos

Savannah katės visada mielai yra laukiamos parodose.
Mes labai džiaugiamės visų mūsų veislyne gimusių kačiukų dalyvavimu ir  pasiekimais įvairiose kačių parodose. Čia galėsite rasti įvairias Jūsų pasidalintas ir mūsų darytas nuotraukas iš įvairių kačių parodų.


23-24 Sep 2017 vyko TICA tarptautinė Regioninė kačių paroda-kongresas Varšuvoje.

Tai TICA, turinčios didžiausią pasaulyje veislinių kačių registrą ir ją atstovaujančius klubus visame pasaulyje, tarptautinė paroda, bei mūsų Šiaurės Europos Regiono, kuriam priklauso ir visa rytų, vidurio ir šiaures Europa, Vokietija, bei dar Didzioji Britanija metinis susirinkimas, bei rezultatų įvertinimas Varšuvoje !!!

Tai puikiai organizuota paroda, vykusi pačiame Varšuvos centre. Kaip ir kiekvienose TICA parodose, pasižyminčiose kačių veislių didele įvairove, taip ir šioje buvo galima pamatyti ypač retų kačių atstovų. Savannah kačių veislę atstovavome mes DOMUSFELINA, bei dar mūsų kaimynai iš Lenkijos.
Buvo organizuoti net 5 ringai skirtingoms klasėms, su iš įvairių šalių teisėjais, kuriuos reikėjo pereiti kiekvieną po kelis kartus, tai tikrai nebuvo laiko net prisėsti. Buvo organizuoti net keli kongresai, tai Male Congress, Female Congress, Pretty Pattern Congress, Pretty Smooth Congress.

Šioje parodoje mūsų dalyvaujanti katytė Domusfelina Thiby buvo išrinkta 9th Best Cat Female Congress. Bei gavo CHAMPION titulą ir tapo TICA Čempione!!!
Mūsų katytė gyvenanti Suomijoje buvo išrinkta 2016-2017 metų TICA Best Savannah Cat ir gavo apdovanojimą !!!

Keletas nuotraukų iš TICA parodos Varšuvoje.

TICA ShowTICA ShowTICA Show
TICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA ShowTICA Show

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1452221

Mūsų Savannah