LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats
Domus Felina Apie mus

Apie Mus

logoMūsų veislynas DOMUS FELINA (lot. Kačių namai) - TICA (tarptautinė kačių asociacija) įregistruotas veislynas, ir mes veisiame išvestines egzotiškos išvaizdos namines Savannah kates. Mūsų centras yra įsikūręs Europos Sąjungoje, dirbame keliose valstybėse, taip pat turime atstovus ir už Europos Sąjungos ribų.

Mes veisiame Savannah kates, nes jas labai mylime, jos mums atrodo pačios nuostabiausios ir gražiausios. Tik ilgalaikio, didelio darbo ir mūsų veisimo programos dėka nuolat siekiame veisti aukščiausios kokybės egzotiškos išvaizdos namines kates. Visos katės gyvena tose pačiose patalpose su žmonėmis, neuždarytos narvuose, yra visiškai socializuotos.

Mes be galo džiaugiamės galėdami dalyvauti Savannah vystymo, tiriamojo darbo ir veisimo programoje, bei turėdami galimybę įnešti dalelytę savo indėlio į šią nepaprastą ir ypatingą naminių Savannah kačių veislę.

Jau apie 20 metų mes laikome kates. Nuo 2002 m., įsigijus kilmingą Rusų mėlynąją katytę, atsirado dar didesnis susidomėjimas kačių veislėmis, jų gyvenimu, parodomis. Iš vaikystės sapnų atkeliavusią svajonę turėti didelę, įspūdingos egzotiškos išvaizdos katę atsirado galimybė įgyvendinti tik dabar - pasaulio veisėjų ir selekcininkų dėka. Tai buvo Savannah katė. 2007 m. birželio 14 d. pirmoji Savannah F2B katė veisimui su labai dideliu teoriniu Servalo kraujo procentingumu (30%) jau buvo Lietuvoje. Tai - pirmoji veislinė Savannah katė Lietuvoje. Ji atkeliavo pas mus iš pirmojo Europoje TICA registruoto naminių Savannah kačių veislyno Vokietijoje. Jos tėvai: katė - pirmoji F1 Savannah katė Europoje, atkeliavusi iš JAV veislyno, vieno iš Savannah kačių veisimo pradininkų, katinas F4 iš Kanados, labai retas, nes šios kartos katinai būna dažniausiai nevaisingi. Mūsų lūkesčiai išsipildė - tai buvo tikra egzotika.

Mūsų veislynas DOMUS FELINA yra registruotas ir esame nariai:
 Lietuvos felinologų draugijoje " Bubastė ";
 FIFE (tarptautinė felinologų federacija);
 TICA (tarptautinė kačių asociacija);
 Pasirašę dėl savanoriškos atsakomybės selekcininko programą ir selekcininko etikos kodeksą;
 The Savannah Breed Section (Savannah veislės skyrius);
 SavannahCat.com;
 Savannah Cat Club (Savannah kačių veisėjų klubas).

Kačiukai veislyne auginami tose pačiose patalpose su žmonėmis, yra pilnai socializuoti, išmokyti susitvarkyti tualete, nebijo ir moka draugiškai žaisti su vaikais.

Išleidžiami į kitus namus gali būti ne anksčiau 12 savaičių (3 mėn) su:
 implantuotomis tarptautinėmis identifikavimo mikroschemomis;
 paskiepyti visais būtinais skiepais;
 su ES pasais;
 su veislę patvirtinančiais dokumentais.

Mes bendradarbiaujame su žymiausiais Europos (Kiwanga, Akimba ir kt.) ir Amerikos veislynais bei selekcininkais.
Mūsų kačiukai gali pasiekti ir kitas šalis.

DOMUS FELINA neatlieka operacijų, kuriomis siekiama pašalinti katei nagus juos amputuojant, nes tai yra nenatūralu ir antihumaniška.

 

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1441396

Mūsų Savannah