LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats

Paspausk ikoną ir pamatysi galimus variantus: pilka - nėra, raudona - laukiama, žalia - esama vada.
F1F2F3F4F5gF6g

Domus Felina Kačiukai laisvi Savannah įsigijimas

Savannah katės įsigijimas

Kačiuko įsigijimas visuomet yra didelė šventė Jums ir visai Jūsų šeimai. Tuo pačiu tai  Jūsų pasiryžimas prisiimti teises ir įsipareigojimus kažkuo rūpintis. Sprendimas, kurį padarysite rinkdamiesi ir įsigydami katinėlį, nulems didelės  Jūsų ir Jūsų vaikų gyvenimo atkarpos kokybę ir specifiką. Per tą ilgą laikotarpį visus metus jis gyvens kartu, taps tikru šeimos nariu.
Perkant Savannah katę galioja tos pačios bendrosios, kaip ir perkant kitų veislių kates, taisyklės.
Pirmiausia -  kačiuko sveikata - apie kurią liudija jo veržlios ir pilnos energijos degančios akys, privalomi skiepai, mikroschema (jei netyčia gyvūnas pasimestų);  ypač svarbios sąlygos, kuriose gyvūnas išaugo - nulemiančios jo socializacijos lygį; kačiuko tėvai, kiek tai įmanoma padaryti - iš kurių irgi galima susidaryti bendrą nuomonę apie katinėlio charakterį; taip pat ir dokumentai, padedantys užtikrinti veislės tapatumą bei patikimumą.
Tai - renkantis katinėlį yra labai svarbu, bet  be viso to, dar būtina žinoti ir veislės ypatumus.

Savannah katės, kaip ir bet kurio kito naminio augintinio įsigijimas turi būti kruopščiai apgalvotas sprendimas. Jis negali būti impulsyvus ar dovana draugui. Tik tai Jums gali užtikrinti didelę meilę ir gerus ilgalaikius santykius su Savannah kate.
Reikia visuomet atsiminti, kad Savannah katė ilgą gyvenimo dalį ( iki 20 m.) praleis kartu su Jumis. Ji reikalaus iš Jūsų nuolatinio dėmesio, meilės ir visada ištikimai lauks Jūsų, jei būsite išvykę, todėl nelabai tiks dažnai išvykstantiems ir keliaujantiems šeimininkams. Visą šį laikotarpį Jums reikės nuolat ja rūpintis, prižiūrėti, maitinti, žaisti ir visa tai Jums kainuos ne tik fiziškai, bet ir finansiškai.
Jei Jūs apsisprendėte ir planuojate įsigyti Savannah katę, Jums iš anksto teks paslėpti brangius stiklinius ar krištolinius indus, vazas ar kitokius dūžtančius ir lūžtančius dirbinius į saugesnę vietą.
Atsiminkite- ypač pirmųjų kartų F1 - F3 Savannah katė tikrai yra ne kiekvienam. Pavyzdžiui, jai sunku būtų gyventi vieno kambario ankštame bute. Ji judri katė ir jai visuomet norėsis palakstyti, pašokinėti ir padūkti. Nors žinoma, kad tolesnių kartų Savannah katės visiškai nesukelia jokių nepatogumų ir yra puikus naminis augintinis.
Visa tai Jūs turite žinoti iš anksto, apsispręsti rinkdamiesi, ir būti tam nusiteikę, prieš susisiekdami dėl kačiuko įsigijimo. Mes turime būti užtikrinti, kad Savannah kačiukas pateks į mylinčius ir saugius namus.
Šiuo metu Savannah katė yra viena pačių nuostabiausių veislių pasaulyje, jos labai judrios, smalsios, draugiškos, prieraišios ir ekstremaliai protingos, aukšto intelekto lygio. Jos suteiks Jums daug nepakartojamų akimirkų džiaugsmo, juoko, jaudulio ir didžiulės energijos, ir visa tai taps Jūsų gyvenimo dalimi.
Įsigijus Savannah katę, nuotaika ir gyvenimo jausmas tampa kitoks, ir jau nebeįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo be šios nuostabiausios pasaulyje katės.
 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1263842

Mūsų Savannah